Linkedin reklama: kokias galimybes pasirinkti?

Linkedin – tai profesinis socialinis tinklalapis, kurio pagrindas yra ne asmeniniai, bet profesiniai ryšiai. Ši internetinė svetainė padeda plėsti naudingų kontaktų bazę, ieškoti tam tikrų paslaugų, ir t.t. Personalo atrankos specialistai teigia, kad Linkedin tinklalapis jau yra tapęs vienu svarbiausiu įrankiu ieškant darbuotojų, o jo populiarumas kiekvienais metais tampa vis didesnis. Linkedin yra reikšmingas ne vien tik darbo ieškantiems asmenims, bet taip pat ir įmonėms: susikūrus Linkedin verslo puslapį galima reguliariai dalintis turiniu, todėl tai – puiki galimybė didinti bendrovės žinomumą bei gerinti jos įvaizdį. Kai siekiama, kad informacija apie įmonę būtų pasiekiama kiek įmanoma daugiau šio tinklalapio vartotojų, Linkedin reklama gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Galimybių reklamuotis šioje svetainėje yra ganėtinai daug, taigi, apžvelkime pagrindines.

Linkedin reklama

Reklamuojamo turinio reklama (Sponsored Content)

Ši Linkedin reklama įrašų sraute jūsų skelbiamą turinį išskiria iš kitų, todėl pateikta informacija yra prieinama didesniam vartotojų skaičiui. Toks reklamos tipas gali pasiteisinti tuomet, kada ieškoma naujų darbuotojų, kai norima pristatyti tam tikras verslo paslaugas, ir t.t. Užsakant tokią reklamos formą galima pasirinkti, kokiai auditorijai bus pasiekiama jūsų reklaminė žinutė, todėl tai užtikrina, kad turinys bus prieinamas tik tiems Linkedin vartotojams, kuriems jūsų reklama gali būti aktuali (tikslinė auditorija gali būti pasirenkama pagal amžių, lytį, gyvenamąją vietą, išsilavinimą, ir t.t.) Nors ši reklama įprastai būna tikrai efektyvi, tačiau jos kaina yra ganėtinai didelė – vieno paspaudimo kaina prasideda nuo 1,35 €, tačiau nustatyta, kad geriausių rezultatų pavyksta pasiekti tada, jei už vieną paspaudimą mokama 2,76 € ir daugiau.

Tekstinė Linkedin reklama (Text Ads)

Tekstinės reklamos Linkedin internetinėje svetainėje yra rodomos dešinėje puslapio pusėje. Ši reklama praverčia tuomet, kada norima paskelbti nedidelės apimties reklaminę žinutę (25-75 spaudos ženklų), iliustruotą mažo formato nuotrauka. Tokia reklamos forma gali pasiteisinti tuomet, kada siekiama populiarinti turimą Linkedin paskyrą ar tam tikrą internetinę svetainę. Už šios reklamos paspaudimą mokama nuo 2,62 €, o reklamos parodymai tūkstančiui žmonių kainuos nuo 2 €.

Tekstine Linkedin reklama

Reklamuojami laiškai (Sponsored InMail)

Dar viena Linkedin reklamos forma – reklamuojami laiškai. Ši funkcija leidžia siųsti tiesiogines žinutes tiems žmonėms, kurių nėra jūsų kontaktų sąraše. Tokia Linkedin reklama gali padėti ieškoti verslo partnerių, tiekėjų ar darbuotojų, todėl verta pasvarstyti, kaip tokią reklamą galėtumėte išnaudoti. Užsakant tokią reklamos formą reikės sukurti žinutės tekstą, pasirinkti tikslinę auditoriją bei nuspręsti, kokią pinigų sumą skirsite šiai reklamos formai (įprastai vienos žinutės išsiuntimo kaina prasideda nuo 0,43 €).

linkedin Sponsored InMail
Jei jums bus sunku apsispręsti, kokią Linkedin reklamos formą vertėtų pasirinkti, ar kiltų keblumų šią reklamą užsakant, visada pravartu kreiptis į reklamos specialistus, kurie pasirūpins, kad reklama padėtų pasiekti kiek įmanoma didesnę naudą.