Instagram reklama: kokias galimybes ji gali pasiūlyti?

Instagram šiandien yra vienas populiariausių tinklalapių. Nors 2004 metais didžioji dalis Instagram vartotojų buvo studentai, tačiau praėjus šešeriems metams vartotojų amžiaus vidurkis šoktelėjo iki 38 metų. Šiuo socialiniu tinklalapiu naudojasi daugiau nei milijardas viso pasaulio žmonių, tad tuomet, jei ieškote galimybių reklamuotis tikrai populiariose svetainėse, Instagram reklama gali būti iš tiesų palankiu pasirinkimu. Reklamos galimybių šiame tinklalapyje yra ganėtinai daug, taigi, apžvelkime pagrindines.

Instagram reklama kokias galimybes ji gali pasiulyti

Instagram istorijos

Kokybiškos nuotraukos ir įdomus turinys vartotojus visada domina, tad tuomet, jei siekiate pritraukti kiek įmanoma daugiau potencialių klientų, į reklamavimosi procesą pažvelkite kūrybiškai. Instagram istorijos yra įkeliamos 24 valandų laikotarpiui, jos yra rodomos sekėjų laiko juostos viršuje iš karto po Instagram logotipo. Tai užtikrina, kad įkeltas nuotraukas pamatys ganėtinai daug jūsų sekėjų, taigi, galbūt jie susidomės jūsų pasiūlymu.

instagram istorijos

Profilio informacijos atnaujinimas

Nors gana dažnai profilio informacijoje yra pateikiama vos viena nuoroda, kuri nukreipia į įmonės internetinę svetainę, tačiau iš tiesų nuorodų galima pateikti ir daugiau (pavyzdžiui, jei kursite būsimą renginį, galėsite įdėti nuorodą į registracijos formą).

Plėskite auditoriją naudodami grotažymes

Kurdami įrašus nepamirškite pridėti grotažymių, kurios padės išplėsti auditoriją. Visuomet naudokite grotažymę su jūsų įmonės pavadinimu, ir taip pat pridėkite žymių, kurios yra susijusios su talpinamu turiniu. Taip pat pravartu pridėti ir tokių grotažymių, kurios Instagram yra pačios populiariausios (pavyzdžiui, #instagood, kuri šiame socialiniame tinklalapyje buvo panaudota šimtus milijonų kartų). Grotažymes visuomet dėkite įrašo pabaigoje (geriausių rezultatų pavyksta pasiekti tuomet, jei pridedamos 3-5 grotažymės).

Instagram grotazymes

Reklaminių žinučių mainai

Bendradarbiavimas visuomet padeda pasiekti tikrai puikių rezultatų, todėl pravartu kreiptis į kitus Instagram vartotojus, kuriuos domina įrašų mainai. Tai padeda pasiekti kur kas platesnę vartotojų auditoriją, o tai, žinoma, yra tikrai didelis privalumas.

Konkursų organizavimas

Konkursų organizavimas – taip pat veiksminga Instagram reklama, kuri padeda padidinti susidomėjimą siūlomomis prekėmis ar paslaugomis. Kurdami konkursą pasiūlykite vartotojams tam tikrą prizą, ir kvieskite vartotojus žymėti savo draugus ar atlikti kitus veiksmus (organizuojant konkursus įprastai vienas pagrindinių reikalavimų būna pamėgti Instagram puslapį). Rengiant konkursus ypatingai svarbu kuo patraukliau pateikti informaciją, nes tai gali dar labiau sužadinti vartotojų susidomėjimą.

Mokama Instagram reklama

Kai siekiama, kad ši reklama būtų kiek įmanoma naudingesnė, pravartu pagalvoti ir apie mokamos reklamos galimybes. Vienas galimų pasirinkimų – tai „karuselės“ reklama, rodoma tarp Instagram istorijų. Pasirinkus šią reklamos formą turėsite galimybę talpinti tris iš eilės einančius skelbimus, kurių kiekvienas yra 15 sekundžių trukmės. Užsakydami šią reklamą turėsite galimybę pristatyti tam tikrus produktus, papasakoti apie siūlomas paslaugas, ir t.t. Svarbiausia yra tai, kad pateiktas turinys būtų kiek įmanoma patrauklesnis, nes tokiu būdu galėsite pritraukti tikrai plačią auditoriją.