Gmail reklama: ką svarbu apie ją žinoti?

Gmail elektroninio pašto dėžutės yra puikiai žinomos visame pasaulyje, o Lietuvoje jomis naudojasi net 85 procentai visų interneto vartotojų. Nors neaktuali reklama nėra pageidaujama nei fizinėse, nei virtualiose pašto dėžutėse, tačiau dominančių prekių ar paslaugų naujienlaiškiai tikrai nėra traktuojami kaip šlamštas. Nors gali atrodyti, kad naujienlaiškiai yra vienintelė reklamos forma, kuri gali būti matoma naudojantis elektroniniu paštu, tačiau tai nėra tiesa – Gmail reklama tuo neapsiriboja.Taigi, kaip ši reklama gali būti pritaikoma, ir kokie yra didžiausi jos privalumai?

Kas yra Gmail reklama?

Tai – reklaminiai skelbimai, kurie rodomi Gmail elektroninio pašto paskyroje. Tai gali būti tekstiniai arba vaizdiniai skelbimai (nuotraukos ar vaizdo įrašai), kurie gali patraukti vartotojų dėmesį, ir paskatinti spausti ant reklamos. Palanku yra tai, kad užsakant Gmail reklamą yra galimybė pasirinkti tikslinę vartotojų auditoriją nustatant pageidaujamą gyvenamąją vietą, amžių ar kitus rodiklius.

Kaip Gmail reklama veikia?

Gmail reklama – tai išplečiamieji skelbimai: prieš patekdami į reklamuojamą internetinę svetainę vartotojai turi žengti du žingsnius (pirmiausia jie turi paspausti ant trumpos reklaminės eilutės, o tuomet peržiūrėję išsiskleidusį langą turi paspausti nuorodą). Už šios reklamos parodymus užsakovams mokėti nereikia: apmokestinami tik šios reklamos paspaudimai. Kaip ir užsakant Google reklamą, šiuo atveju svarbus vaidmuo tenka raktiniams žodžiams. Gmail reklamos sistema laiškų tekstuose ieško tokių raktažodžių, kurie yra aktualūs jūsų reklamuojamoms prekėms ar paslaugoms, todėl tai padeda pasiekti tikslinę vartotojų auditoriją.

Gmail reklamos privalumai

• Gmail pašto dėžutės Lietuvoje yra populiariausios, todėl reklama Gmail kanale gali padėti suburti tikrai nemažą suinteresuotų vartotojų auditoriją;
• Pasirinkus Gmail reklamą mokama ne už reklamos parodymus, bet už jos paspaudimus, todėl tai užtikrina, kad išleisti pinigai atsipirks;
• Gmail reklama yra ganėtinai nebrangi, todėl ją galima pasirinkti ir tuomet, kada reklamos biudžetas yra gana ribotas;
• Gmail analizuoja vartotojams aktualius raktinius žodžius, todėl tai gali užtikrinti, kad jūsų reklaminis skelbimas bus matomas tik tiems asmenims, kuriuos gali sudominti jūsų siūlomos prekės ar paslaugos;
• Gmail reklama gali būti rodoma tiems vartotojams, kurie atitinka numatytus kriterijus (galima atranka pagal lytį, vartotojų amžių, gyvenamąją vietą, ir t.t.).

Jei planuojate užsisakyti Gmail reklamą…

Jei susidomėjote galimybe užsisakyti Gmail reklamą, jums reikės susikurti Google Adwords paskyrą. Paskyroje turėsite sukurti naują kampaniją arba skelbimų grupę, o skelbimų galerijoje reikės pasirinkti Gmail skelbimus. Atlikdami šį žingsnį galėsite pasirinkti vieną iš siūlomų šablonų ir tuomet reikės pateikti informaciją, kuri bus reikalinga sukurti Gmail reklamą. Užsakant šią reklamą pirmą kartą gali iškilti tikrai nemažai klausimų, todėl geriausia šios reklamos užsakymą patikėti specialistams. Būtent tai galės užtikrinti, kad užsakyta Gmail reklama bus iš tiesų efektyvi ir garantuos pageidaujamus rezultatus.
Jei ieškote patikimų Gmail reklamos specialistų – spauskite Digital Star nuorodą.